Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní Roháče

19. 3. 2007
Ahoj horolezci horolezkyně, horolezčata....,

Včera v neděli 18.3. 2007 v časných ranních hodinách jsme se všichni zdravý navrátili ze Zapadních Tater.
Do Roháču jsme vyrazili ve složení - náčelník a instruktor Václav Kovář, Štepán Landa, Jindřich Nádvorník a Radovan Zoubele.
Do Tater jsme cestovali vlakem ve čtvrtek večer a vzhledem k nepřiznivému počasí jsme museli v sobotu odpoledne sestoupit z hřebene.
Připravil jsem fotogalerii z této akce.

Tato akce by zasloužila vlastní report a o připadném reportu Vás budu informovat.

Hore zdar,
X

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nádhera

(Andrea B., 31. 3. 2007 20:04)

Štěpáne,po prohlídnutí fotek chápu tvoje nadšení pro hory.Andrea

Re: No, tak tohle....

(Xaver, 21. 3. 2007 14:42)

Tak visjak, slunne dny jsou vic fotogenicke neeee? :-))

:-) Neeee jinak, ....prevladaji ty fotky za pekneho pocasi, protoze kdyz zacalo byt hnusne a my jsme bojovali se silnym vetrem, ktery bych se nebal oznacit za vychrici, tak kazdej mel uplne jiny starosti nez fotit fotky.
A prece jenom ta zrcadlovka je pomerne velka a plete se.
Hlavne kdyz nastali obtiznejsi pasaze kolem Banikova.
Kdyz sem ji zase vytahl, tak pro usporu casu jsem musel sverit rukavice a hulky klukum, protoze by me je vitr mohl pri slozite manipulaci odfouknout a kdyz uz vytahnes fotak, tak ho pak mas problem vubec schovat, protoze se ti krytka na lavinovce zamotala vsude mozne a natoz pak delat takove slozite operace jako treba vymena objektivu:-)
Z marastu moc fotek proste nemame:-)

No, tak tohle....

(Ivet, 21. 3. 2007 14:21)

...jsem fakt nečekala. Nejdřív jsem chtěla bejt pěkně naštvaná, že jste tam měli tak pěkně,páč já,Richard,Červ a Zipák jsme jeli na zimní tábořko na Králičák. No a z pátečního pěknýho póča jsem viděla už jen západ slunce a pak už byla jen hustá mlha a silný vítr,že kdybych neměla 15kg bágl a hůlky,tak mě to odfouklo,takhle jsem šla jen jako bych byla ožralá. Pokusím se dodat taky fotky, abyste věřili. Ty Vaše fotky jsou moc krásný a těší mě, že přibližně od 40 fotky je vidět,že taky slušně fičelo.Jste tam zachumlaný, jak křečci :-D Takže nejšpíš pro Vás taky pěkný HC-čko. Zima je prostě bomba, ať se jde léto vycpat! :-D

Pěkné

(Jonáš, 19. 3. 2007 17:14)

No fajn akce.Škoda počasí.Sami jsme to před cca 5lety museli taky zabalit.My ale skončili už v Baníkovském sedle:-)

Díky

(Jedna máma, 19. 3. 2007 11:38)

Radku,to jsem se poměla na výšlapu v Roháčích, po kterém nemám ani omrzliny, ani bolavá záda, ani zmožený nohy ! Díky, účastníci nelhali a Vám se fotky parádně povedly!!
Alena Landová