Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rabštejn - červenec 2007

9. 8. 2007
Jako tradičně každý rok vyjíždíme na kulturně sportovní akci směr Jeseníky do kouzelné lezecké oblasti  Rabštejn. Tato akce je hlavně o pohodě.
Přes den pěkné lezení a večer hospůdka narvaná lezčíky k prasknutí. Je to pro nás hlevně relax po útrapach a omrzlinách.
Rabštejn má prostě pro nás Třebováky charakteristické čaro a patří již nemyslitelně do našeho repertoáru podobně jako květnová Ostaš.
Letos nám sice chyběl vyčepákův energický hlas, který je slyšet až ve skalách. Stejně jako jeho pyžamoidní obleček. Ale pokusil se to dohnat skrz muziku, protože jsme večer dostali pořadnou dávku punku. A stejně jako u Kozy v Jizerkách, který nám na usnutí pouští Vinetua jsme se dobře bavili a akce se navzdory předpovědem počasí vyvedla, ..snad jako každý rok. Jak jsem již napsal....Rábl má své kouzlo.
Chyběla nám zde jen "emerická židle" se zabijákem Jardou a volání o pomoc jeho přítulkyně....Myšotko dobééér!!! Honzovy nakládané utopence a Píras, kterej jen tak nazdařbůh mávne rukou...Na to se můžu vys...!
Jiřímu se po nich tak stýskalo, že se je pokoušel hledat večer po lesích. Jinak si jeho náhlé zmizení nelze racionálně vysvětlit.

Není všem dnům konec, Rábl máme rádi a kdobyse nechtěl občas vybát na Rigu?

Pokoušel jsem se nafotit pár fotek, ale na této akci jsem moc nefotil. Spiš se lezlo.

X 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: letni kasika:-)

(Xaver, 9. 8. 2007 12:50)

ja za sebe....vubec nejsem proti, ale musime jeste dat tradicni labak, ostas, festak a tatry.

letní klasika :-)

(Petr R., 9. 8. 2007 12:44)

supr akce, skoda ze sem tam nebyl :-). jinak si to xavi mooc hezky popsal. PS: A co jeste letos se tam podivat? :-)